Consultant asigurari

SC GLOBAL CO ASISTENT IN BROKERAJ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci:

- promovarea, prezentarea si vanzarea produselor companiei;
- mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii;
- efectuarea analizei de risc pentru client, construirea de oferte si finalizarea vanzarilor;
- prospectarea permanenta a pietei si promovarea serviciilor financiare;
- oferirea de servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului.

CERINTE

Ce ne dorim:

- sa ai o atitudine pozitiva si spirit de echipa;
- sa comunici cu lejeritate;
- sa fii serios si perseverent in atingerea obiectivelor propuse;
- sa privești proiectele ca pe o provocare și o oportunitate de dezvoltare;
- sa fii proactiv, creativ si cu initiativa;
- studiile in domeniul economic sunt de preferat;
- experienta anterioara nu este necesara, dar poate fi un avantaj pentru tine;
- detinerea codului RAF constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

- atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
- suport permanent in dezvoltarea personala si a afacerii, printr-o echipa de profesionisti;
- comisioane foarte atractive;
- posibilitatea de a alege locul si programul de lucru;
- comisioane platite in timpul specificat din contract.

Compania noastră oferă servicii personalizate de management al riscului în funcție de profilul și nevoile fiecărui client. Fiind o echipă tânără și dinamică, ne propunem ca de la an la an să creștem calitatea serviciilor furnizate precum și construirea unor relații de parteneriat pe termen lung.