Conducator auto pentru comunitate

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting, firma de recrutare si selectie de personal, cauta pentru unul dintre partenerioi sai, firma de transport, o persoana pentru postul de Conducator auto pentru comunitate.

Responsabilitati:

- Transporta marfa pe teritoriul UE in conditii optime
- Reprezinta firma in relatia cu clientii
- Asista la descarcarea marfii
- Intretine masina in perfecta star de functionare
- Raspunde de integritatea marfii in timpul transportului
- Raspunde de completarea corecta a formularelor de predare- primire a marfii.

CERINTE

Cerinte obligatorii:

- studii minim 8 clase
- experienta min. 1 an in domeniu
- permis auto categ B, C si E
- atestat profesional emis de ARR
- atestat ADR pentru marfuri periculoase emis de ARR
- cunostinte de limba engleza sau germana constituie avantaj
- disponibilitate pentru deplasare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu avantajos
- conditii de lucru foarte bune.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita cv-ul la adresa office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal