Clinica medicala privata din Timisoara angajeaza receptionera pentru front office

Centrul Medical Al-jobory SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intampina, informeaza, programeaza, inregistreaza si indruma pacientii
Anunta eventualele modificari de program, consultatii sau timpul de eliberare al rezultatelor
Efectueaza (re)programarile si confirmarile consultatiilor/investigatiilor clinice/de laborator
Inregistreaza investigatiile effectuate fiecarui pacient
Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale effectuate si elibereaza facturi/chitante
Preia apelurile telefonice si furnizeaza informatii telefonic
Preia si raspunde la corespondenta electronica pentru receptie
Activitati de secretariat
Depune toate eforturile pentru rezolvarea eficienta a situatiilor limita

CERINTE

Studii medii/superioare finalizate
Cunostinte MS Office
Abilitati de comunicare si relationare
Atentie distributive, eficienta in lucrul cu sarcini multiple
Persoana amabila, comunicativa, cu abilitati de solutionare a problemelor
Experienta minim un an in receptie/secretariat ( constituie avantaj experienta in cabinet medical)
Disponibilitate de lucru in ture de zi

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa