Clienti Misteriosi

4SERVICE EUROPE A.T.LIMITED

Job expirat

RESPONSABILITATI

International Research Company 4Service (LLC "Forservice") - Compania Internationala de Cercetare 4Service cauta Clienti Misteriosi - persoane care sa evalueze calitatea serviciilor in banci, restaurante, magazine, benzinarii, etc., ca si clienti obisnuiti. Sarcina dumneavoastra este sa furnizati o evaluare obiectiva a calitatii serviciilor, o raportare la timp prin intermediul sistemului nostru pe baza de web-internet si primirea platii pentru munca dvs.
Platim pentru fiecare evaluare conform unui onorariu stabilit si mentionat in descrierea proiectului de dinainte de a vi se atribui orice vizita. Marja tipica de plata este intre 10 Eur si 20 Eur, desi unele sarcini pot fi platite cu pana la 100 Eur. Plata se face prin transfer bancar sau sisteme de plata electronica. Clientii Misteriosi isi desfasoara activitatea part-time dupa un program flexibil. Veti putea sa va alegeti sarcinile care vi se potrivesc cel mai bine in ceea ce priveste timpul si localizarea si sa castigati venituri suplimentare si totodata sa ajutati diverse companii sa-si imbunatateasca calitatea serviciilor.

CERINTE

Cerinte:
• Varsta intre 18 si 65 ani;
• Bune abilitati in utilizarea computerului si conexiune la Internet stabila
• Onestitate
• Persoana responsabuila si disciplinata, de incredere, pe care te poti bizui
• Atentie la detalii, sa poata observa caracteristici importante ale serviciului pe care il evalueaza
• Memorie buna, sa fie capabil sa tina minte lucruri importante despre serviciu
• Flexibilitate si abilitate de a-si juca rolul, sa joace orice scenariu de evaluare intr-un mod natural si degajat, exact cum s-ar comporta un client real
• Competenta in Lb. Engleza va imbunatati sansele dumneavoastra de a primi cele mai bune sarcini
• Un bun Client Misterios trebuie sa puna suflet in misiunea industriei de Mistery Shopping - aceea de a ajuta companiile de servicii sa-si imbunatateasca calitatea serviciilor pe care le furnizeaza clientilor lor

BENEFICII OFERITE

Pentru a incepe, mergeti lahttps://4service.shopmetrics.com/shopperSignup.asp pentru a afla mai mult si a va inregistra ca si Client Misterios.

4Service – is a specialized Mystery Shopping provider in Eastern Europe and Central Asia, market leader in the quality service research.