Cautam Specialisti Injectie Mase Plastice

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oportunitate profesionala! Pentru clientul nostru, companie multinationala din domeniul automotive cautam Specialisti Injectie Mase Plastice.

CERINTE

- Experienta in domeniul productiei;
- Cunostinte si experienta anterioara in deformari plastice, tratament termic, operare cu matrite si desen tehnic (capacitatea de a interpreta planuri, puncte de referinta);
- Cunostinte teoretice a proceselor tehnologice;
- Pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Gandire analitica si abilitati de rezolvare rapida a problemelor.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- program de lucru: intr-un singur schimb;
- training on the job;
- posibilitate de avansare in cariera.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com