CAUTAM SECRETARA

RD THEMING PROJECTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

preluare apelurilor telefonice, corespondenta, emailuri si distribuirea lor;
- centralizare si transmitere mesaje;
- programare intalniri;
- redactare corespondenta cu clientii, furnizorii, persoanele care intra in contact cu firma;
- primire vizitatori si organizarea desfasurarii in bune conditii a contactului cu acestia;
- trimitere corespondenta si ridicare colete de la oficiul postal;
- preluare/expediere colete prin firmele de curierat;
- primire, inregistrare si repartizare corespondenta in interiorul firmei;
- asigurare birou cu papetarie, consumabile etc;
- intocmire diverse liste si rapoarte la solicitarea managementului;
- intocmire registru de intrare-iesire;
- diverse rezervari (bilete de avion, cazare, etc);

CERINTE

- experienta de secretariat
- abilitati de comunicare
- dinamism
- putere de munca si determinare
- initiativa
- atitudine pozitiva
-bune cunostiinte operare PC MSOffice, Word,Excel,navigare internet
- cunostinte de limba spaniola
- minim studii medii
-responsabilitate,ordine,corectitudine si seriozitate

BENEFICII OFERITE

salariu fix
un loc de muncă în cadrul unui colectiv plăcut

DESCRIEREA FIRMEI

Lucrari de constructii al cladirilor rezidentiale