Cautam Operatori Call Center Limba Italiana (TM)

SC. GREENEG SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

*Interactiune cu clientii pentru a furniza informatii asupra produselor si serviciilor companiei.
*Prezentarea produselor si programarea intalnirii cu agentul de vanzari.

CERINTE

*CANDIDATUL IDEAL:
• Cunostinte avansate de limba italiana;.
• abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
• atitudine pozitiva si perseverenta;
• cunostiinte de operare a calculatorului;
• spirit de echipa;
• experienta anterioara intr-un call center (constituie un avantaj).

BENEFICII OFERITE

*Contract in normele legii.
*Un pachet salarial atractiv (salariu fix + bonusuri in functie de rezultatele obtinute).
*Cursuri de formare.
*Posibilitate de crestere profesionala in interiorul firmei.

Greeneg Service s.r.l..a deschis o sucursala la TIMISOARA si doreste sa creeze un grup tinar si dinamic.
Misiunea sa consta in a contacta telefonic clientii utilizand tehnologii moderne de call center pentru a promova produsele si serviciile firmei.