CASIER

Easy Asset Management IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de tinerea corecta si la zi a evidentei primare privind activitatile de incasari si plati prin casierie.
- Intocmeste corect si la zi chitantele pentru sumele incasate;
- Verifica intocmirea corecta a borderourilor si a chitantelor anexate si inregistreaza aceste documente;
- Incaseaza sumele de bani, prin numarare faptica, in prezenta persoanelor care platesc.
- Intocmeste zilnic Registrul de casa
- Raspunde de exactitatea calculelor din documentele intocmite;
- Responsabil cu fluxul documentelor la nivel de sucursala
- Ofera suport, prin activitatea sa, colegilor si clientilor

CERINTE

Relatii la locul de munca:
-de subordonare: Managerului de Dezvoltare din locatie
-de colaborare/functionale: contabili, economisti din cadrul departamentului financiar-contabil

Easy Asset Management este o Institutie Financiara Nebancara fondata in anul 2005, iar in prezent este unul dintre liderii de piata in industria de micro-credite.

Easy Asset Management a dezvoltat cu succes business-ul sau in afara tarii si in 2009, a intrat pe piata din Ucraina sub denumirea de ICredit. In 2011, expansiunea a continuat cu deschiderea birourilor din Romania, urmand Polonia in anul 2013.

Misiunea ICredit este aceea de a construi relatii profesionale, de lunga durata, cu angajatii, clientii si partenerii sai - relatii bazate pe incredere, profesionalism si respect reciproc.

Datorita dezvoltarii foarte rapide si dinamice a organizatiei noastre, in acest moment suntem in cautarea unui nou angajat pentru pozitia Inspector Resurse Umane.