Business Developer

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Descopera oportunitati de afaceri pentru solutiile din portofoliul firmei;
- Evalueaza nevoile clientului si construirea unei oferte in functie de acestea;
- Participa la targuri, evenimente in scopul promovarii solutiilor IT ale companiei, gandeste actiuni de marketing si promovare pentru solutiile din portofoliul alocat;
- Colaboreaza cu Key Account Managerii si departamentul de marketing pentru crearea unei strategii de promovare a produselor;
- Tine legatura cu producatorii si distribuitorii de solutii IT;
- Atrage in portofoliu solutii noi;
- Realizeaza analize periodice privind cifra de afaceri, volumul vanzarilor;

CERINTE

- Absolvent studii superioare - tehnice;
- Aptitudini tehnice & de vanzari;
-Experienta in vanzarea de produse & solutii IT/ servicii telecomunicatii si in consultanta tehnica;
- Persoana dinamica, motivata de succes & rezultate;
- Abilitati de inter-relationare, comunicare si negociere;
- Abilitati de organizare si management al timpului;
- Proactivitate si spirit de echipa;
- Limba engleza – nivel mediu/ avansat.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati reale de afirmare si promovare
- Pachet atractiv de facilitati si beneficii
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.