Business Developer

West Events SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiect de servicii medicale care aduce noutati in domeniul sanatatii, lansat de curand in Timisoara;

Responsabilitati:
- Promovarea proiectului de servicii medicale la Medici de Familie si Medici Specialisti;
- Crearea unui portofoliu de Medici de Familie si Specialisti, ca Parteneri in proiect;
- Gestionarea, dezvoltarea si fidelizarea portofoliului de Parteneri;
- Mentinerea unei legaturi permanente cu acestia, acordandu-le asistenta necesara pe intreaga durata a parteneriatului;
- Prospectarea continua a pietei si abordarea potentialilor Parteneri;
- Elaborarea de oferte personalizate pentru potentialii clienti.

CERINTE

- studii superioare;
- perseverenta, cu atitudine pozitiva si abilitati de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Sistem atractiv de recompensare, bazat pe venit fix si bonus-uri legate de performanta;
- Beneficii extrasalariale;
- Instruire (training) şi pregatire profesionala de specialitate;
- Posibilitati reale de promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

Promovare medicala