Bona copii / Babysitter

KINDER CAFE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Îngrijirea şi supravegherea copilului; hrănirea copilului; acordarea primului-ajutor în caz de îmbolnăvire/accidentare a copilului; informarea parintilor copilului cu privire la evoluţia acestuia, precum şi informarea de urgenţă referitor la apariţia unor situaţii deosebite cu privire la copil; însoţirea copilului la activităţi recreative, culturale, artistice, sportive şi şcolare proprii vârstei sau sprijinirea acestuia pentru desfăşurarea unor asemenea activităţi, precum şi realizarea de activităţi de educare şi dezvoltarea de abilităţi de viaţă, dezvoltarea relaţiei pozitive cu familia acestuia, implicarea celui mic in lumea copiilor şi a copilăriei

CERINTE

Aptă din punct de vedere medical, psihologic, capacitate deplină de exerciţiu
Calmă, implicată, ordonată, răbdătoare, iubitoare de copii mici
Fără antecedente penale
Calificarea de bonă constituie un avantaj.

Ne puteti trimite cv-ul dvs. la adresa de email recrutare.kinder@yahoo.com.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonusuri în funcţie de performanţă