AutoXpert Timisoara angajeaza pregatitor/ucenic VOPSITORIE AUTO.

D Auto Xpert SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atelierul este deschis si se lucreaza de la L-V 8-17, cu 45 min pauza de masa, sambata alternativ 1 da una nu 9-13 Sambata.
Salariul de incadrare pe cartea de munca 2200, venitul total pentru pregatitor este intre 2000- 4000 lei net, in functie de realizari si experienta, toate veniturile sunt fiscalizate; iar pentru vopsitor salariul de incadrare 3000- venitul total intre 3500- 5500 NET , in functie de experienta.

CERINTE

-Vopsirea/pregatirea integrala a autoturismelor si a partilor de caroserie;
- Executarea acestora in termenele normate si la calitatea standardelor companiei -Stabilirea lucrarilor de vopsire;
- Calcularea necesarul de materiale pentru realizarea lucrarii;
- Identificarea si repararea defectelor pieselor necesare pentru vopsire / remedierea problemelor de caroserie;
- Vopsirea masinii, retus polish dupa vopsire daca este necesar, folosirea cabinei de vopsit;
- Depozitarea în siguranta a diluantilor si a altor produse folosite in procesul de vopsire;
- Mentinerea zonei de lucru curate si ordonate.

BENEFICII OFERITE

Bonus de Pasti (150 lei), de Craciun 150 lei , tichete cadou de 100 lei pt ziua de nastere, tichete cadou de 100 lei de 1 Iunie pt fiecare copil
Alte beneficii: teambuilding anual in afara firmei, petrecere de Craciun unde se premiaza Angajatul departamentului, Angajatul anului si unde se ofera premii de loialitate; petrecere de Craciun pt copiii angajatilor, cadouri rechizite pt copiii angajatilor la inceperea scolii/ gradinitei;
Voucher medical anual in valoare de 150 la clinica Blue Life si 20 zile de concediu de odihna, nr zilelor creste proportional cu anii de vechime in organizatie pana la 26 zile.
Tarife preferentiale la achizitia de piese servicii in service mecanica sau tinichigerie-vopsitorie

DESCRIEREA FIRMEI

Service auto Mecanica /Tinichigerie Vopsitorie