Assistant Manager/Economist

S.C SETZI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doriti sa faceti parte dintr-o echipa dinamica si dornica de evolutie si sa dezvoltati o cariera ca si assistant manager? Inceperea carierei la SC SETZI SRL ofera o ocazie unica pentru absolventi de a se afirma intr-un mediu unic de afaceri in Romania cu reale sanse de valorificare.
Pentru a aplica, va rugam transmiteti CV-ul dumneavoastra in format, la urmatoarea adresa de e-mail: setzi05@yahoo.com. In urma evaluarii CV-urilor, numai candidatii adecvati nevoilor noastre vor fi invitati pentru teste si interviu. Oferim un pachet salarial corect calibrat cerintelor pozitiei si sansa dezvoltarii profesionale intr-un mediu dinamic si profesionist.

CERINTE

Profilul candidatului:
- Absolvent al unei facultati cu profil economic
- Bune abilitati de utilizare a calculatorului ( in special utilizare Excel)
- Limba italiana si engleza obligatoriu
- Abilitati excelente de comunicare si relationare;
- Orientare analitica, atentie pentru detalii
- Capacitate de sinteza si gandire flexibila

Firma de productie care confectioneaza articole de harnasament(sai pentru cai si accesorii) din piele.