Asistent Vanzari Timisoara

Mobile Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- acorda suport personalului implicat in activitatea de vanzare
- intocmirea rapoartelor cerute de catre superiori
- intocmirea corecta a documentelor contabile
- gestionarea corecta a bazei de date
- gestionarea corecta a contractelor existente
- intretinerea relatiilor cu clientii
- urmarirea si gestionarea soldurilor din piata

CERINTE

- obligatoriu cunostinta elementelor de contabilitate primara
- cunostinte solide operare PC (pachet MS Office)
- preferabil notiuni teoretice de vanzare
- bune abilitati de comunicare
- implicare puternica in activitate
- responsabilitate maxima si atentie sporita
- capacitate puternica de auto-organizare
- capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- venit corelat cu munca depusa
- mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta

Prin parteneriatele sale cu cele mai importante firme producatoare din domeniul comunicatiilor mobile, compania Mobile Distribution reprezinta cea mai importanta firma de distributie de telefoane mobile si accesorii, telefoane fixe si cartele prepay.

Infrastructura de care dispunem, personalul foarte bine pregatit si nu in ultimul rand produsele si ofertele care ne reprezinta ne-au ajutat sa devenim cea mai buna firma din domeniu.

Satisfactia clientilor nostri este motivul pentru care oferim o gama variata de produse a caror calitate o garantam, organizam periodic promotii, sistemul de colaborare bazandu-se pe o grila de discount-uri.

Toate aceste servicii sunt foarte bine completate cu un suport tehnic renumit prin promptitudine si profesionalism.