ASISTENT VANZARI PHARMA RETAIL

Mediplus Exim SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- emite si transmite rapoartele solicitate de catre managerul de vanzari, atat intern cat si extern;
- monitorizeaza evolutia campaniilor, a contractelor si a altor evenimente cu caracter special;
- fluidizeaza legaturile intre managerul de vanzari si personalul din subordinea sa sau din alte departamente;
- urmareste si informeaza asupra stadiului implementarii deciziilor luate de managerul de vanzari;
- sustine membrii departamentului in buna desfasurare a activitatii departamentului de vanzari.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- experienta relevanta pe un post similar constituie avantaj;
- persoana analitica, organizata, orientata spre detalii;
- bune abilitati de operare PC (Word, Excel, Power Point).

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale intr-o companie nationala de succes.

Succesul inseamna sa obtii ceea ce iti doresti. Sa intalnesti un context in care sa-ti poti exprima clar, ferm, spontan, sincer si direct dorintele, respectandu-i in acelasi timp pe ceilalti. Cine nu isi doreste sa lucreze intr-un asemenea cadru? Noi nu detinem reteta ideala, dar cu siguranta iti dam sansa sa fii parte activa si sa construiesti, alaturi de profesionisti, un mediu unde vei fi apreciat pe baza rezultatelor si a dorintei de implicare si dezvoltare personala.

A&D Pharma (www.adpharma.ro) este cel mai mare si mai dinamic grup farmaceutic care opereaza in Romania, avand peste 2700 de angajajti la nivelul intregii tari.Infiintat in 1994, grupul include cea mai puternica retea de distributie medicamente (prin compania MEDIPLUS) si cea mai mare retea de farmacii din Romania (prin SENSIBLU).

Obiectivul nostru este de a deveni cea mai prestigioasa companie de servicii farmaceutice, inovativa, orientata spre clientii sai, care furnizeaza servicii si produse de inalta calitate si care contribuie pozitiv si proactiv la viata comunitatii din care facem cu totii parte.