ASISTENTA OFERTARE AUTO

Camiline Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestionarea bazei de date clienti, asigurarea legaturii cu clientii, furnizorii intr-un service auto;
-Oferirea de informatii, negocierea contractelor, oferirea de solutii, stabilirea termenelor de executie a lucrarilor;
-Intocmirea documentelor de contabilitate primara,
-Alegerea pieselor auto necesare reparatiilor folosind programele specializate;
-Gestionarea termenelor de executie in raport cu cerintele clientilor si posibilitatile reale de executie a lucrarilor.

CERINTE

-Studii superioare finalizate;
- Experienta intr-o pozitie de consiliere tehnica, preferabil in domeniul auto;
-Cunoasterea programelor de alegere si gestionare a pieselor auto- prezinta avantaj;
-Experienta intr-o pozitie similara- prezinta avantaj;
-Cunostinte privind intocmirea unui deviz de reparatii auto- prezinta avantaj;
-Experienta minimala intr-un post cu responsabilitati de comunicare, decizie, relationare;
-Abilitatea de a comunica eficient.
-Persoana placuta, onesta, dinamica, ordonata, responsabila;
-Cunostinte de limba engleza la nivel conversational
-Prezinta avantaj permisul de conducere.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara. Oferim servicii de evaluare a competentelor profesionale, servicii de sanatate si securitate in munca.