Asistent manager pentru Director de productie

sc vipublic com advertising srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Absolvent studii superioare;
- Experienta anterioara minim 10 ani pe o pozitie similara (studii tehnice);
-Cunostinte de secretariat: tehnoredactare in fisiere de procesare text, gestionarea actelor si indosarierea corespunzatoare, creare de formulare standard;
-Cunoasterea excelenta a limbii locale (romana) atat in scris cat si verbal;
-Orientare catre obtinerea rezultatelor si rezolvarea problemelor, rabdare, echilibru si rezistenta la stress;
-Foarte bune capacitati de planificare si organizare;
-Abilitati de comunicare, interrelationare, socializare si negociere;
-Siguranta in gestionarea relatiilor interumane si grad mare de adaptabilitate la contexte sociale diverse;
-Atentie la detalii, gandire logica, atitudine pozitiva, responsabilitate pentru activitatea desfasurata;
-Spirit de echipa, dinamism, disponibilitate de a invata lucruri noi;
-Capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan;
-Persoana energica, entuziasta;
-Cunoasterea limbii engleza la nivel avansat, scris si vorbit;
- Atitudine pozitiva, constructiva, proactiva, orientata spre rezultate;
-Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului;
-Cunostinte avansate de operare PC MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point), AutoCAD;
-Permis de conducere categoria B prezinta avantaj

CERINTE

Descrierea postului:
-Supravegheaza implementarea procedurilor tehnice;
-Transmite spre Directorul de productie informatiile cu privire la orice modificari aparute in modul de lucru stabilit;
-Contribuie la generarea documentelor de prezentare legate de activitatea departamentului de productie;
-Contribuie la generarea documentelor de analiza si raportare;
-Transmite instrumente de lucru pentru Directorul de productie;
-Participa la intalnirile de lucru ale echipei de productie;
-Centralizeaza temele date in lucru(sarcini, responsabili, termene), intocmeste minute de sedinta si urmareste indeplinirea sarcinilor in termenele stabilite;
-Genereaza lunar, planul de actiune al filialei pe baza intalnirilor de lucru avute;
-Ofera suport inductie angajati noi (la solicitarea managerului direct al angajatulului nou) conform sistemului de inductie si testare in cadrul organizatiei;
-Prezentare dispozitii de organizare interna;
-Prezentare regulament de ordine interna;
-Prezentare proceduri operationale;
- Genereaza si actualizeaza lunar panourile de visual management;
-Arhivarea documentelor;
-Este implicat in demararea proceselor de implementare a sistemului de management, si este responsabil de urmarirea implementarii conforme a acestor procese, de comunicarea stadiului de implementare. Comunica devierile de la planurile de actiune agreate cu conducerea;
-Este responsabil sa documenteze procesul de implementare a procedurilor tehnice.

BENEFICII OFERITE

Benefcii
-Conditii salariale avantajoase ;
-Mediu de lucru motivant;
- Un loc de munca stabil;
-Bonuri de masa;
-Prime;
-Transport asigurat.

DESCRIEREA FIRMEI

companie nationala de productie publicitara