ASISTENT FARMACIE - TIMISOARA

Job expirat

Companie
SC POLISANO SRL
Posturi disponibile
1
Domeniu
Medical / Farmacie
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Doctorat
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Timisoara
Tara
ROMANIA
Valabilitate
20-10-2008 : 26-10-2008
0
Numar de aplicatii
6

Responsabilitati

- Participare la activitati specifice unui depozit farmaceutic
- Procesare comenzi
- Participa activ la receptia produselor si la aranjarea acestora

Cerinte

• Studii de specialitate - Scoala postliceala de asistenti farmacie / Colegiu de farmacie
• Aviz de libera practica
• Nu e necesara experienta in domeniu
• Cunostinte operare calculator
• Excelente abilitati de relationare interpersonala, comunicare
• Aptitudini organizatorice, atentie distributiva
• Seriozitate, dinamism, rezistenta la stres

Beneficii Oferite

• Pachet de beneficii motivant
• Mediu de lucru dinamic
• Formare profesionala continua
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere

Descrierea firmei

Polisano este o companie independenta financiar, cu capital romanesc, integral privat, avand o retea de distributie cu acoperire nationala.