Asistent de drogherie (asistent de farmacie)/ Asistent de magazin naturist

Job expirat

Companie
Pharma vita
Posturi disponibile
1
Domeniu
Medical / Farmacie
Vanzari
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Timisoara
Tara
ROMANIA
Valabilitate
07-01-2008 : 06-02-2008
0
Numar de aplicatii
11

Responsabilitati

-raspunde pentru corecta executare a procesului de recomandare si vanzare a produselor aflate in punctele de lucru;
- raspunde de preluarea,verificarea si validarea documentelor de livrare (facturi fiscale, avize in conformitate cu procedurile firmei);
-identifica problemele si nevoile cu care clientii intra in magazine;
- isi asuma gestiunea colectiva impreuna cu tot personalul din unitate;

Cerinte

- absolvent de studii medii sau superioare;
- absolvirea Colegiului de Farmacie (aviz de libera practica) reprezinta un avantaj;

Beneficii Oferite

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere;
- mediu de lucru profesionist intr-o companie moderna.
- pachet salarial atractiv

Descrierea firmei

Pharma Vita detine PLANT UNIVERS - o retea de magazine naturiste ce reprezinta o inovatie pe piata din România, avand la baza cunostintele si experienta acumulate in 50 de ani pe piata din Anglia,

Gaseste toate anunturile pentru meseria Asistent farmacie