Asistent Administrare Vanzari Utilaje Agricole

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sustine Managerul Regional in transmiterea ofertelor catre client si indosariaza ofertele;
- Centralizeaza ofertele vanzatorilor;
- Confirma stocul echipamentelor si utilajelor din parc catre Responsabilul Administrare Vanzari;
- Organizeaza transportul intern al echipamentelor si utilajelor si livrarea la clientul final (cereri oferte transport, comenzi de transport, avize de expeditie, facturi);
- Incaseaza contravaloarea facturilor (facturi finale sau de avans);
- Pregateste, transmite si urmareste comenzile catre furnizori;
- Mentinerea relatiei cu furnizorii locali (papetarie, protocol).

CERINTE

- Studii superioare (de preferat economice sau tehnice);
- Experienta pe un post similar minim 1 an - constituie avantaj;
- Limbi straine: engleza si/sau franceza mediu;
- Abilitati de utilizare calculator – Word, Excel;
- Permis de conducere categoria B.

Calitati:
- Responsabilitate;
- Perseverenta;
- Foarte buna organizare;
- Autonomie si spirit de initiativa;
- Persoana volubila si comunicativa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Cadru de lucru dinamic si profesionist;
- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu.

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

Renault Trucks;

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.