ARHIVAR in cadrul departamentului financiar - contabil

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea postului:
- Gestioneaza fluxul unor categorii de documente contabile (facturi, avize de insotire a marfii, note de receptie, acte de casa, ...) asigurând preluarea acestora, repartizarea catre persoanele / departamentele carora le sunt adresate si arhivarea (dupa operarea acestora in contabilitate) conform regulilor stabilite de seful de departament.
Principale atributii:
- Gestioneaza fluxul documentelor contabile
- Arhiveaza documentele contabile conform procedurilor
- Urmareste circuitul documentelor contabile intre locatiile companiei si semnaleaza problemele aparute

CERINTE

- Studii medii
- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte privind documentele contabile si circuitul lor
- Cunostinte de operare pe calculator (Excel/Word)
- Persoana foarte bine organizata
- Dinamism

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, corelat cu performantele obtinute
- Mediu de lucru dinamic
- Sansa unei cariere intr-o companie multinationala

Companie multinationala ce detine o retea de 24 de magazine alimentare