ARGOMM RO ANGAJEAZA OPERATORI PRODUCTIE

SC ARGOMM RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Asigurarea activitatii de injectare a pieselor din cauciuc, debavurare, control si ambalare in cadrul liniilor productive.

CERINTE

Cerinte:
- Indemanare si atentie la detalii;
- Responsabitate, seriozitate, punctualitate;
- Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi:

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Salariu motivant
- Bonuri de masa
- Premiu de prezenta
- Premiu de productivitate
- Premiu de vechime si zile suplimentare de concediu platit
- Asigurare medicala privata
- Transport gratuit

Argomm Ro SRL este o societate care isi desfasoara activitatea in sectorul garniturilor industriale si confectioneaza articole tehnice si garnituri de tip "O-ring" de precizie cu elastomeri. Aceasta este interpelata pentru a studia garnitura din cauciuc cea mai adaptata uzului solicitat, matriteaza piesele solicitate, le finiseaza si procedeaza la expedierea acestora.