Angajez operator calculator/contabilitate primara

AutoExpert

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrari de contabilitate;
Intocmirea de rapoarte si analize catre conducerea societatii;
Asigurarea suportului general administrativ;
Raspunde de calitatea activitatii financiar contabile si de corectitudinea analizelor economice;legislatie financiar - contabila;

CERINTE

-cunostinte solide de contabilitate;
-cunostinte solide de operare Pc: Word, Excell, Power Point;
-cunostinte de gestiune;
-cunostinte de operare soft-uri contabile;
-experienta in service auto constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, in functie de rezultatele obtinute si efortul depus;
Bonusuri de performanta: bonusurile se ofera in functie de realizari si volumul de lucru;
Oportunitatea de a lucra si a te dezvolta intr-o echipa tanara

AUTOXPERT a luat fiinta in anul 2008, avand drept principal obiect de activitate repararea si intretinerea autovehiculelor. Afacerea a demarat ca urmare a pasiunii pentru domeniul auto, cu mult entuziasm, dar cu un obiectiv clar, acela de a face lucrurile cat mai bine si de a multumi orice client. Dealtfel, acest obiectiv a fost si a ramas tinta AUTOXPERT, convinsi fiind, iar rezultatele demonstrand-o, ca nu cantitatea ci calitatea aduce succesul pe toate planurile, atat din punct de vedere financiar cat si al prestigiului. Daca ne referim la evolutia ulterioara a companiei consideram ca a venit momentul sa trecem la urmatorul nivel, si anume la nivelul cel mai inalt cu putinta, in care sunt respectate cele mai inalte standarde de calitate si se pot oferi servicii de calitate fara a fi nevoiti sa facem compromisuri. Studiind atent tendintele pietei de profil, atat cea din Romania cat si cele externe, s-a constatat o nevoie acuta de specializare. Piata pe care am actionat si actionam acum este una dinamica, unde apar permanent competitori noi fapt ce ne determina sa fim in permanenta in alerta pentru a evolua odata cu piata si pe cat posibil sa anticipam evolutia acesteia.Intentionam ca pe viitor sa continuam aceeasi politica, insa mai agresiva. Vom incerca sa venim si mai mult in intampinarea si anticiparea dorintelor clientilor nostrii fara a neglija – la fel ca si pana acum, componenta profit.