ANGAJEZ ASISTENTĂ STOMATOLOGIE

Cabinet Stomatologic Dr. Straton & Dr. Ogodescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responabilitati: Asista medicii specialisti in desfasurarea tratamentelor, pregateste cabinetul, materialele si instrumentarul in vederea desfasurarii tratamentelor conform instructiunilor medicului, primeste si pregateste pacientii, realizeaza dezinfectia si sterilizarea corecta a instrumentarului medical si intretine buna functionare a acestora, intretine ordinea in cabinetul de lucru, raspunde amabil si prompt la solicitarile pacientilor.

CERINTE

Candidat ideal: Absolvent al unei institutii de profil sanitar, atitudine pozitiva, seriozitate, punctualitate si responsabilitate. Profesionalism si implicare pe termen lung. Abilitati de comunicare si relationare cu pacientii adulti si copii, amabilitate si promptitudine. Persoana tanara, placuta, adaptabila la lucrul in echipa, cu varsta pana la 35 ani.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Salar atractiv, carte de muncă, mediu de lucru plăcut, curat, prietenos, cu posibilitati de dezvoltare profesionala.

Cabinet stomatologic dedicat tratamentelor interdisciplinare pentru adulți și copii.