Angajez arhitect

SC LO@G STRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deseneaza, proiecteaza, redacteaza pe calculator proiectele incredintate
- Intocmeste documentatii de proiectare care tin de specificul firmei
- Participa, in cazul in care este solicitat, la antemasuratori si masuratori
pentru relevare a constructiilor existente si terenurilor, precum si verificarea pe santier a cotelor si dimensiunilor de executie.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Arhitectura
- Utilizarea la nivel avansat a programului AutoCAD
- Utilizarea altor programe de proiectare 2D si 3D reprezinta un avantaj
- Capacitatea de a organiza si coordona o echipa interdisciplinara
- Abilitati de comunicare si relationare
- Cunoasterea legislatiei in constructii si a normelor tehnice si juridice pentru proiecta

BENEFICII OFERITE

Se ofera salar avantajos

Societate comerciala infiintata in anul 2005, ofera servicii complete de proiectare pentru constructii civile, si industriale.