Angajare muncitori calificati si necalificati

S.C. COZMA CONSTRUCT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. COZMA CONSTRUCT S.R.L., firmă specializată în domeniul construcțiilor clădirilor rezidențiale și nerezidențiale, angajează in Timisoara si Arad muncitori calificați în domeniul lucrărilor de construcții (dulgheri, zidari şi fierari), precum și muncitori necalificați. Pentru a aplica vă rugăm să trimiteți C.V.-urile dumneavoastră pe adresa office@cozmaconstruct.ro

Echipa COZMA CONSTRUCT

CERINTE

Solicităm: abilitate de desfasurare a lucrarilor de şantier, seriozitate, hărnicie, promptitudine și onestitate.

BENEFICII OFERITE

Oferim: contract de muncă pe termen nedeterminat, program de lucru de luni până vineri, transport gratuit la șantierele de lucru, un mediu de lucru dinamic și experimentat.

S.C. COZMA CONSTRUCT S.R.L. a fost înființată în anul 2005, fiind o firmă calificată în domeniul construcțiilor civile, industriale și agricole, precum și în închirierea și leasingul cu mașini și echipamente pentru construcții.