Angajare curieri, dispeceri, operatori, manipulanti

S.C. Dragon Star Curier S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dragon Star Curier Timisoara angajeaza:
1 .Operator Date - Casier - cu cunostinte de office - excel,
2. Curieri - posesori de permis categoria B,
3. Dispecer
4. Manipulanti Colete in Statie.

CERINTE

De preferat experienta pe pozitii similare.

DRAGON STAR CURIER este o companie privata de curierat rapid cu capital integral romanesc, care asigura expeditii interne pe sistem “usa-usa”.
Seriozitatea, promptitudinea si eficienta echipei operationale sunt cele mai importante argumente pentru utilizarea serviciilor DRAGON STAR CURIER.
Prestatia oferita se ridica la standarde superioare din punct de vedere calitativ, dovada fiind numarul mare de clienti care apeleaza la serviciul nostru precum si multiplele beneficii care pot fi obtinute numai folosind DRAGON STAR CURIER.
Serviciile noastre prezinta un real interes pe piata datorita “liniei” de abordare si prezentare catre clienti. Societatea noastra a cunoscut de-a lungul timpului o crestere organica accelerata.