PERSONAL PENTRU STATIE DE CARBURANTI GAZPROM - TIMISOARA

SC GAZ 3 TEAM OIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC GAZ 3 TEAM OIL SRL partener GAZPROM angajeaza personal pt statia de carburant situata in Timisoara, Calea Aradului, nr 56A - la intrarea in centrul comercial Auchan (fost Real):

Lucrator Comercial - Casier:
- Foloseste corespunzator si in mod corect casa de marcat
- Preia marfurile de la furnizori in conformitate cu facturile de insotire a marfurilor
- Asigura completarea continua a rafturilor destinate marfurilor cu produse existente in depozitul statiei
- Verifica permanent termenele de valabilitate a produselor

Operator Platforma:
+ alimentarea sau asistarea alimentarii cu carburant a clientiilor
+ spalare parbriz si luneta
+ verificare presiune pneuri
+ curatenia pe platfoma

Relatii la telefon : 0723.52.79.59

CERINTE

- Studii minim liceale
- Persoane serioase, dornice sa aiba un job stabil si de lunga durata.
- Experieta in domeniu este un avantaj, dar nu o conditie obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonuri de masa

Posibilitatea de avansare in caz de performante remarcabile.

DESCRIEREA FIRMEI

companie cu profil petrolier