Angajam vanzatoare

picoma

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm angajaţi care caută la rândul lor succesul şi sunt implicaţi întru totul. Dezvoltă-te alaturi de noi!

Magazinele Casa Pielli îți oferă un loc de muncă antrenant și dinamic, posibilitatea dezvoltării profesionale. Toate astea implică din partea ta un grad înalt de responsabilitate.
Va rugam sa mentionati locatia pentru care optati: Calea Sagului sau Calea Aradului.
Posturi disponibile: 3

Principalele activitati:
a. Receptioneaza marfurile conform facturilor si sesizeaza in scris neregulile constatate.
b. Pregateste marfurile pentru expedierea catre client
c. Aranjeaza produsele pe rafturi, fara deteriorarea acestora.
d. Marcheaza cu preturi produsele din magazin , conform catalogului.
e. Confirma cantitativ comanda clientului pentru facturare.
f. Verifica periodic stocurile din magazin
g. Cunoaste toate produsele si utilitatea acestora, fiind in stare sa informeze clientul despre toate produsele.
h. Impacheteza produsele pe care le vinde clientilor.
i. Manipuleaza marfa.
j. Prezinta oferta firmei la potentialii clienti
k. Vinde produsele firmei atat la clientii existenti cat si la posibili noi clienti.
l. Elibereaza tuturor clientilor bonuri de casa.
m. Propune clientilor existenti noi comenzi .

CERINTE

Studii:
-absolvent al unei forme de invatamand liceale;
Aptitudini:
-inteligenta (gandire logica, memorie);
-corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
Atitudini:
- sincer, dispus la colaborare

BENEFICII OFERITE

Salar fix+ parte din vanzari
Program flexibil