Angajam Sofer Cat. C

Nelson Prod

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce căutăm?
Angajăm soferi (permis categorie C).
Cine suntem?
NELSON PROD este o societate infiintata in anul 1991 cu capital privat roman – avand ca domeniu de activitate fabricarea si comercializarea produsului de lipie libaneza, fabricarea si distributia de inghetata si comercializarea de inghetata soft .
Ce oferim?
Pachetul salarial este foarte atractiv si, ca în orice job din vânzări, bonusurile pot fi substantiale.
De ce este job-ul acesta ideal pentru tine?
Pentru că, în vânzări, contează si cui vanzi, ce vinzi si alaturi de cine vinzi.
Contact:
Cristi - 0744.798.622
Ioan - 0724.961.712
Str. Inocentiu Micu-Klein (zona Printul Turcesc)

CERINTE

Angajăm agenti de distributie (permis categorie C).

NELSON PROD este o societate infiintata in anul 1991 cu capital privat roman – avand ca domeniu de activitate fabricarea si comercializarea produsului de lipie libaneza, fabricarea si distributia de inghetata și comercializarea de inghetata soft .