Angajam Programator/operator strunguri CNC/Sudori Mig/Ma/Lacatusi mecanici/manipulant,muncitor/Operator masina de debitare cu laser

Verni & Fida Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma specializata in confectia metalelor si constructia bratelor de macara angajam :

-Programator/operator strunguri CNC - de preferinta HAAS, FILL, Soraluce
- Sudori Mig/Mag
- Lacatusi mecanici (cerinte: cunoasterea desenului tehnic si sudura)
- Angajam manipulant, muncitor
- Operator masina de debitare cu laser(3 schimburi)

CERINTE

- Persoana organizata, disciplinata, curatenie la locul de munca
- Alte activitati specifice

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Salariu atractiv
- Tichete de masa
- Prima de transport/prezenta
- Al 13- lea salariu

Detalii la numarul de telefon : fix: 0256 293.044 ; 0256 228.779; mobil: 0770804788
intre orele 8:00 – 16:00.
Trimiteti-ne CV - ul la : conta@vernifida.ro

Societate cu capital strain specializata in producerea bratelor de macarale.