Angajam pentru o companie din Timisoara, in domeniul automotive!

SC Lifein Job SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce oferim?
Contract pe perioada nedeterminata direct la angajator;

Salarii motivante, incepand de la 1.570 net (in mana);

Bonuri de masa: 15 lei / tichet.

Bonus de productie: 150 lei net.

Bonus pentru tura de noapte: 250 net.

Bonus zi de nastere: 100 lei net.

Prime de sarbatori: 500 lei net / sarbatoare.

Spor de noapte: 25%.

Transport asigurat sau decontabil.

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze telefonic la numerele 0748 121 277 / 0724 994 858 / 0730 449 941 sau pe adresa de e-mail : recrutare3@lifeinjob.ro
Ne puteti gasi pe Blv Eroilor de la Tisa Nr. 37A de luni pana vineri intre orele 9 - 18.

CERINTE

Ne dorim in echipa noastra:
- persoane serioase, responsabile;
- studii medii;
- cu/fara experienta;
- disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi.

Lifein Job se prezintă ca un partener strategic pentru proiectarea unor soluții personalizate, cele mai potrivite pentru a planifica și executa inițiativele de schimbare, consolidare și dezvoltare ale clientului ajutându-l să dobândească instrumente avansate de management al personalului.