Angajam operatori teste si smt in timisoara!

SC Lifein Job SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam pentru o companie in domeniul electronicelor in Timisoara:

- Operatori Teste, cu experienta in testare ICT SI FCT;

- Operatori SMT, cu experienta.

CERINTE

Ne dorim in echipa noastra:
- o persoana deschisa la noutate, orientata catre rezultate, proactiva si sociabila;
- pentru ambele pozitii este nevoie de experienta in domeniu;
- disponibilitate de a lucra in 2 schimburi.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- contract de munca;
- transport asigurat din Timisoara si localitatile: Becicherec si Dudestii Noi;
- salarii incepand de la 1.445 lei net (in mana), in functie de experineta;
- tichete de masa de 12 lei/ zi;
- program de lucru in 2 schimburi.

Asteptam telefonul dvs. la numarul de telefon 0730 449 941 sau ne puteti vizita la adresa Blv. Eroilor de la Tisa, nr 37 A, Timisoara.

Lifein Job se prezintă ca un partener strategic pentru proiectarea unor soluții personalizate, cele mai potrivite pentru a planifica și executa inițiativele de schimbare, consolidare și dezvoltare ale clientului ajutându-l să dobândească instrumente avansate de management al personalului.