Angajam operatori call center - limba italiana (logistica)

SC Lifein Job SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vorbesti fluent limba italiana, esti o persoana comunicativa si activa in rezolvarea diferitelor situatii neprevazute?

Noi te ajutam cu un job pe gustul tau!

Responsabilitati:
- sa mentina o relatie eficienta cu clientii nostri;
- sa rezolve eficient situatiile neprevazute;
- sa verifice/modifice anumite date ale clientilor nostri.

CERINTE

- studii medii;
- cu/fara experienta;
- cunostiinte de limba italiana la nivel mediu - avansat;
- persoana calma, amabila, sociabila si deschisa la nou.

Detalii: 0730 449 941.

BENEFICII OFERITE

Iti putem oferi:

- mediu de lucru placut cu o echipa tanara;
- posibilitatea de a te dezvolta profesional;
- posibilitatea de a-ti imbunatatii abilitatile in comunicare;
- program flexibil;
- pachet salarial atractiv;
- bonuri de masa.

Lifein Job se prezintă ca un partener strategic pentru proiectarea unor soluții personalizate, cele mai potrivite pentru a planifica și executa inițiativele de schimbare, consolidare și dezvoltare ale clientului ajutându-l să dobândească instrumente avansate de management al personalului.