Angajam Magaziner

SC ARGOMM RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestiune informatica.
- Incarcare/ descarcare cu motostivuitorul ;
- Activitate de intrare si preluare a materiei prime in magazie,
- Controlul documentelor,
- Controlul materiei prime expirate, depozitare, taiere, pregatire si introducere in sectia de productie.
- Colaborare cu sectia de productie, inregistrari.
- Program de lucru 08:00- 17:00, de luni pana vineri;

CERINTE

CERINTE

- cel putin 12 clase absolvite;
- autorizatie de stivuitorist vizata 2017;
- disponibilitatea de a lucra in schimburi;
- experienta anterioara
- limba italiana constituie un avantaj;
- bune abilitati de comunicare, organizare, coordonare;
- orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;
- responsabilitate si corectitudine;
- dorinta de a invata si a se dezvolta profesional.

BENEFICII OFERITE

OFERTA
- salariu motivant;
- bonusuri lunare;
- spor de 200% pentru orele suplimentare;
- prime de sarbatori: Craciun, Paste;
- prima de vacanta in August;
- asigurare privata de sanatate dupa 6 luni;
- prima de vechime la fiecare an acumulat
- tichete de masa de 15 lei/tichet;
- transport gratuit;

Argomm Ro SRL este o societate care isi desfasoara activitatea in sectorul garniturilor industriale si confectioneaza articole tehnice si garnituri de tip "O-ring" de precizie cu elastomeri. Aceasta este interpelata pentru a studia garnitura din cauciuc cea mai adaptata uzului solicitat, matriteaza piesele solicitate, le finiseaza si procedeaza la expedierea acestora.