ANGAJAM INSTALATORI INSTALATII TERMICE / SANITARE SI INGINERI INSTALATII

SC VESATERM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Executie lucrari de instalatii pentru constructii civile si industriale: instalatii sanitare (alimentare cu apã caldã si rece, canalizare, montaj obiecte sanitare); instalatii termice (centrale termice, calorifere, incalzire in pardoseala, cazane, pompe caldura, panouri solare);
Executie lucrari de instalatii edilitare;
Executie lucrari in instalatii de climatizare si ventilatie;
Service si mentenanta instalatii sanitare, termice, electrice.

Ce oferim

Pachet salarial atractiv in functie de cunostinte si performante;
Pregatire si specializare continua;
Ore suplimentare platite;
Un mediu de lucru dinamic si tanar.

CERINTE

Ce cautam

Daca esti o persoana motivata, serioasa, dinamica, cu aptitudini tehnice, pasionata de domeniul instalatiilor, dornica de a munci si a invata lucruri noi intr-un domeniu de viitor, te vrem in echipa noastra!
Permisul de conducere categoria B, experienta si/sau calificarea, cunostintele relevante in domeniu reprezinta avantaje pe care le vom lua in considerare.

Primim CV-urile voastre pe adresa de mail: vesaterm@yahoo.com.
Ne gasiti la numarul de telefon: 0356178599, de luni pana vineri, in intervalul orar 09:00 – 12:00.

SC Vesaterm SRL, companie cu profil de instalatii termice si sanitare, oferim servicii de consultanta, proiectare, intretinere si executie. Activam in domeniu de 8 ani, dinamismul, seriozitatea, profesionalismul si calitatea serviciilor oferite, fiind premiza pentru dezvoltarea noastra continua. In prezent clientii nostrii ne recomanda atat pe piata locala, cat si in restul tarii si strainatate .