Angajam Instalator termice Sanitare

Sc Ciupirom Instal Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sc Ciupirom Instal Srl , Angajeza intalatori termici sanitari .
Se cere implicare si atentie deasemnea de asimila cunostinte noi in domeniu
- Cunoasterea pieselor de instalatii si cote de lucru
- Se executa in cadru companii Instalatii de pompe de caldura , incalziri in pardoseala , climatizare
- Disponibilitate la deplasri scurte 2 sapatamani
vezi lucrarile noastre pe www.instalatii-pardoselaa.ro

CERINTE

- disponibilitate de a invata lucrui noi si a le asimila

BENEFICII OFERITE

- salariu negociat pentru 8 ore L-V
- plata ore suplimentare dupa ora 5
- plata diurna 50 lei/ zi
- plata concediu salar negociat
-Transport in oras de la puncte stabilite sau auto dupa caz
- Prime pe obiectiv
-Negociere salar la prima luna

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de Instalatii Termice Sanitare
www.instalatii-pardoseala.ro

Suntem o firma cunoscuta in toata tara cu lucrari complex in instalatii termice . Activitate de baza Montare pompe de caldura , incalzire in pardoseala si sanitare .