Angajam Inginer / Tehnician instalatii

OnDrill SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Inginer / Tehnician instalatii pentru activitati de echipare foraje si puturi cu sisteme de pompare apa.
Locul de munca este 50 % pe santiere 50 % la birou Timisoara.
CV-urile se trimit pe mail la adresa: foraje@ondrill.ro
Responsabilitati
• Efectueaza echiparea forajelor cu sisteme de pompare (pompe submersibile, hidrofoare, presostat)
• Efectueaza activitatile de denisipare/reabilitare foraje - se invata la locul de munca. E nevoie de minime calitati fizice.

CERINTE

• Obligatoriu permis categ B
• Disponibilitate deplasari si munca fizica pe santiere
• Cunostiinte minime de operare PC word excel outlook email pentru activitati de birou in Timisoara la sediul firmei.
• Preferabil posesor auto.

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu

Avand o vasta experienta in executia forajelor profesionale Ondrill este o societate ce executa puturi si foraje de apa de mare adancime, denisipari si reabilitari de puturi apa, foraje si studii geotehnice.