Angajam Inginer

OnDrill SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Inginer pentru activitati de echipare puturi si foraje de apa cu diferite echipamente de pompare. Locul de munca este pe santiere in mare parte si in mai mica masura la birou in Timisoara.

Iti oferim oportunitati pentru crestere si dezvoltare in domeniul forajelor de apa. Poti sa iti pui in valoare calitatile fiindca obiectivul nostru este sa lucram cu tine pe termen lung. Iti oferim salariu competitiv bazat pe performanta.
Trimite CV la foraje@ondrill.ro

Responsabilitati
• Efectueaza operatiile de denisipare si reabilitare
• Efectueaza echiparea forajelor cu pompe submersibile, hidrofoare, presostat
• Supervizare si supraveghere lucrari de foraje

CERINTE

• Obligatoriu permis categ B
• Domiciliu in Timisoara
• Disponibilitate deplasari si munca fizica pe santiere
• Cunostiinte minime de operare PC word excel outlook email pentru activitati de birou in Timisoara la sediul firmei.
• Preferabil posesor auto.
• Experienta si cunostiintele in domeniul geologiei sunt un atu
Ondrill este ofera servicii de top in domeniul forajelor. Efectueaza foraje si puturi de apa de mare adancime, reabilitari si denisipari puturi apa, foraje geotehnice, studii geotehnice.
Pune-ti in valoare deprinderile profesionale cu echipa Ondrill.

Avand o vasta experienta in executia forajelor profesionale Ondrill este o societate ce executa puturi si foraje de apa de mare adancime, denisipari si reabilitari de puturi apa, foraje si studii geotehnice.