Angajam in domeniul ELECTRONICELRO!

SC Lifein Job SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de electronice? Echipa Lifein Job vine in ajutorul tau cu urmatoarele job-uri:
- Operator insertie manuala;
- Operator teste;
- Operator SMT;
- Operator wave;
- Operator inspectie vizuala;
- Operator touch - up;
- Operator repair;

CERINTE

Ce ne dorim de la tine?
- seriozitate;
- implicare si devotament;
- deschidere catre noutate;
- studii medii;

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?
- loc de munca sigur;
- posibilitate de crestere profesionala si salariala;
- salarii motivante in functie de experienta;
- tichete de masa;
- program de lucru in 2 schimburi;
- transport din Timisoara, precum si din Becicherec si Dudestii Noi.

Lifein Job se prezintă ca un partener strategic pentru proiectarea unor soluții personalizate, cele mai potrivite pentru a planifica și executa inițiativele de schimbare, consolidare și dezvoltare ale clientului ajutându-l să dobândească instrumente avansate de management al personalului.