Angajam Gestionar-Magazioner

SC Vipublic Com Advertising SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-receptia materialelor/echipamentelor si verificarea documentelor de insotire
-depozitarea si tinerea evidentei zilnice a materialelor
-gestionare intrari/iesiri materiale
-inventarierea periodica a materialelor
-raspunde pentru pastrarea corespunzatoare si arhivarea tuturor documentelor privind materialele
-eliberarea materialelor din magazie in zonele de productie

CERINTE

-cunostinte bune de materiale si scule folosite in ateliere de lacatuserie
-experienta intr-un post similar constituie un avantaj
-persoana dinamica si serioasa,responsabila,ordonata,calma,rezistenta la stres
-atentie sporita si distributiva
-capacitate de organizare foarte buna,indemanare si atentie la detalii
-raspunde prompt la toate solicitarile primite din partea superiorilor
-pastreaza ordinea si disciplina in locul unde isi desfasoara activitatea

BENEFICII OFERITE

-lucrul cu o echipa de profesionisti
-salariu motivant
-bonuri de masa
-transport asigurat
-prime sau marire de salariu in functie de performantele in munca

Societate de productie publicitara,formata dintr-o echipa de profesionisti,suntem in cautare de oameni pasionati,cu entuziasm si dedicare,care sa ni se alature.