Angajam Gestionar!

SC INSIDECOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma SC Insidecor SRL, producatoare de mobilier la comanda, angajeaza o persoana responsabila pentru postul de gestionar.
Responsabilitati:
- Receptia marfurilor de la furnizori;
- Inventarierea si eliberarea marfurilor pe baza de documente specific;
- Intretinerea stocului;
- Evidenta gestiunii;
- Aranjarea marfurilor pe rastel;
- Aprovizionare;
- Pregatirea truselor de montaj pentru echipele de montatori/tamplari;

Se oferă:
- Program de lucru fix
- Loc de muncă stabil
- Mediu de lucru plăcut
- Salariu atractiv (se va negocia in urma interviurilor)

CERINTE

Cerinte:
- Foarte buna capacitate de planificare, organizare si control;
- Rezistenta la stres;
- Dispusa pentru munca fizica;
- Persoana responsabila, atenta la detalii si foarte riguroase;
- Sociabila;
- Comunicativa;
- Cunostinte foarte bune de operare PC;
- Permis de conducere categoria B;
- Fara cazier juridic.

INSIDECOR ofera servicii complete de consiliere gratuita in alegerea materialelor, a accesoriilor si idei de optimizare si amenajarea a spatiului clientului. Realizam orice tip de mobilier de interior, in special bucatarii, dar si dormitoare, living-uri, dressing-uri, birouri si spatii comerciale (cabinete medicale, hoteluri, farmacii, etc).

Punem la dispozitia clientului o gama completa de electrocasnice (hota, plita, cuptor, masina de spalat vase, etc.) marca Pyramys, Ariston, Smeg si nu numai. Accesoriile folosite sunt de cea mai buna calitate, purtand marca unor firme de renume - Blum, Grass, Hettich, Accesoria, etc.

Inginerii INSIDECOR realizeaza proiectarea 3D a mobilierului astfel incat, clientul sa il poata vizualiza din mai multe unghiuri inainte de a alege varianta optima.