Angajam casiere in Swarovski Timisoara

SC PEERAJ BRAND INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Promovarea si vanzarea produselor companiei:
- Intampina clientii la intrarea in magazin, asigura asistenta pe tot parcursul;
- Rezolva sesizarile clientilor si se asigură că solicitările sunt rezolvate:

2. Deruleaza activitatea de gestionare a magazinului pentru o buna desfasurare a activitatii de vanzare:
- Efectueaza operatiunile legate de mercantizarea produselor si depozitarea corespunzatoare a acestora;
- Verifica preturile produselor si existent produselor lor pe raft;

3. Completeaza documente fiscale : facturi, chitante, ordin de plata:
- Incaseaza corect sumele aferente preturilor produselor, indiferent de metoda de plata;
- Este responsabil de administrarea corecta si riguroasa a numerarului incasat in magazin, de corectitudinea inregistarilor si de predarea banilor;

CERINTE

Cerinte:
- Orientare catre client;
- Orientare catre rezultate;
- Bune capacitati de comunicare;
- Studii medii;
- Experienta similara (in magazin) constituie un avantaj;
- Cunostintele de operare PC constituie un avantaj;

PEERAJ Brands International este unul dintre cei mai mari reprezentanti de branduri in Romania, avand peste 700 de angajati, in peste 70 de magazine, la nivel national - PIAZZA ITALIA GEOX PIMKIE CCC SPRINGFIELD KAZAR SWAROVSKI ARMANI JEANS BOGGI MAXCO TOUS WOMEN SECRET TOPSELLERS.