Angajam bucatar in Timisoara!

VALICOR LOGISTIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- pregateste mancarurile din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare;
- monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor;
- participa cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare;
- debaraseaza si asigura curatenia bucatariei;
- asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare.
- raspundere pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora;
- pastrarea in bune conditii a ustensilelor si aparaturii;
- respectarea normelor de igiena si securitate a muncii;

CERINTE

Candidatul ideal
- responsabil;
- organizat;
- dinamic;
- rezistent la efort fizic;
- atent la detalii;

DESCRIEREA FIRMEI

Bucuresti, Sectorul 3