Angajam Bucatar/Ajutor de bucatar

SC Duo Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bunica isi cauta nepotei harnici si priceputi in bucatarie!
Suntem o echipa tanara, dinamica si in permanenta crestere in cautare de colegi noi!
Hai sa scriem, impreuna povestea unui loc de basm in care se intalnesc pasiunea pentru mancare cu voia buna si traditia locala! E sansa ta sa fii parte din echipa de peste 80 de oameni motivati, zambitori si profesionisti ce garanteaza satisafactia tuturor oaspetilor ce ne trec pragul.

CERINTE

- Atitudine pozitiva si colegiala
- Pasiune pentru gatit
- Dorinta de a invata si de a evolua
- Spirit de echipa
- Bune abilitati de organizare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (bonuri de masa +grila salariala + concediu + zile libere)
- O masa/ zi
- Programe de dezvoltare personala si profesionala
- Mediu prietenos si pozitiv de lucru
- Posibilitati reale de promovare intr-un timp scurt

Hai sa scriem, impreuna povestea unui loc de basm in care se intalnesc pasiunea pentru mancare cu voia buna si traditia locala!