Ajutor Programator

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Dezolvare de aplicatii web pentru clientii firmei impreuna cu echipa de programatori;
• Programare in Python cu baze de date PostgreSQL si mod de lucru MVC;
• Dezvoltare de la 0 a aplicatiilor de software;
• Imbunatatirea continua a abilitatilor si cunostintelor tehnice;

CERINTE

• Studii medii: profil Informatic;
• Cunostinte de programare intr-un limbaj de programare orientat pe obiecte: Python, PHP, .NET, Java, etc;
• Experienta in dezvoltarea de aplicatii cu baze de date PostgreSQL, MySQL, MsSQL;
• Experienta (minim 2 ani) in programare orientata pe obiecte;
• Un portofoliu cu proiectele realizate;
• Interes pentru limbajul Python;

BENEFICII OFERITE

• Posibilitatea de a lucra in echipa cu specialisti;
• Interes pentru noile tehnologii si posibilitatea de a participa la traininguri de specialitate ;
• Pachet salarial motivant ;

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.