Agent de vanzari distribuitor

SERVSTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa promoveze imaginea companiei, produsele comercializate si serviciile oferite de catre companie;
- dezvoltarea portofoliului de clienti;
- preluarea comenzilor de la clienti;
- urmarirea si recuperarea creantelor.
- Intocmeste oferte tehnice, urmareste concretizarea proiectelor si derularea contractelor
- Prospecteaza piata si cunoaste competitorii

CERINTE

- experienta in domeniul vanzarii produselor PSI -
- cunostinte bune de operare PC (Windows, MS Office);
- permis auto categoria B;
- spirit de initiativa, orientat spre rezultate si atingerea obiectivelor propuse;
- abilitati de prezentare, comunicare si negociere;
- abilitati de lucru in conditii de stres;
- spirit de echipa;
- loialitate si confidentialitate

BENEFICII OFERITE

- salariu fix motivant
- telefon si masina de serviciu

Servsting a luat fiinta in anul 2002 avand ca obiect de activitate: alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor si este o companie ce comercializeaza: stingatoare presurizate portabile si transportabile cu pulbere, spuma mecanica si CO2, pichete si cutii hidrant, accesorii P.S.I. (Furtune, racorduri, tevi de refulare) precum si executam si intertinem instalatii de limitare si stingere a incendiilor