Administrator sisteme publicitare

Cresta Print SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sprijină departamentul de vânzări în furnizarea de servicii şi produse de calitate, prin elaborarea listelor şi a hărţilor cu amplasamentele disponibile, conform cerinţelor clientului
- monitorizează sistemele publicitare existente şi identifică locaţii pentru amplasarea de sisteme publicitare noi
- gestionează relaţia cu proprietarii de suporturi publicitare, urmărește derularea contractelor și se îngrijește de încheierea documentelor aferente
- coordonează echipa de servicii, fiind responsabil de planificarea şi executarea montărilor, demontărilor şi intervenţiilor necesare
- gestionează relaţia cu furnizorii, negociază şi urmăreşte executarea contractelor şi se îngrijeşte de încheierea documentelor aferente
- este responsabil de recepţia şi controlul calităţii serviciilor executate de furnizori şi a produselor livrate de aceştia

CERINTE

Trăsături:
 organizat, metodic, meticulos
 atent la detalii, minuțios
 exigent cu sine însuși și cu rezultatele propriei activități, dar și cu cei din jur
 proactiv, spirit de inițiativă
Abilități:
 abilități de planificare, coordonare și control
 abilități de lucru cu contracte și cu baze de date
 abilităţi de comunicare scrisă (redactare de documente) și orală (capacitate de relaţionare cu oameni de diverse categorii)
 simț de orientare pe teren și pe hartă
 aptitudini tehnice, simţ practic
 capacitate de a găsi soluţii
 abilități de lucru cu computerul (îndeosebi aplicațiile MS Office Excel, Word, respectiv Google Maps)
 capacitate de lucru în echipă
Eligibilitate:
 stabilitate locativă (în Timişoara)
 bună cunoaștere a orașului Timișoara și a regiunii de vest
 studii superioare tehnice
 carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- tichete de masă, prânz la firmă
- pachet de servicii medicale
- posibilitatea de a lucra într-o firmă stabilă și serioasă, líder pe segmentul ei de piață
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr și ambițios
- suport logistic şi profesional

CRESTA PRINT S.R.L. este lider de piaţă în domeniul publicităţii outdoor din vestul României, cu o experienţă de 16 ani în prestarea de servicii complete din sfera publicităţii stradale.