Inginer ofertare/devizist

S.c. Davide Construct S.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. Davide Construct S.r.l. cauta inginer constructor, de preferinta licentiat CFDP, cu experienta in domeniul pregatirii documentatiei necesare pentru licitatii si intocmirii devizelor pentru lucrari.

CERINTE

-inginer constructor cu minim 5 ani experienta in domeniul constructiilor
-experienta in pregatirea documentatiei tehnico-economice necesare pentru licitatii si contracte
-cunoastere sistem SEAP
-intocmire devize
-urmarire lucrari si dirigentie santier
-absolvent studii superioare (CFDP/CCIA)
-reprezenatarea companiei in relatiile cu beneficiarii
- spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant stabilit in functie de abilitati
- furnizarea tuturor conditiilor necesare pentru a putea lucra (se stabilesc in functie de necesitatile fiecaruia la interviu)
- posibilitatea de a se dezvolta profesional si de a-si dezvlota relatii profesionale importante
- posibilitatea de a se afirma si de a-si valorifica spiritul de intiativa

Davide Construct este o firma de constructii din Galati cu experienta in domeniul lucrarilor de constructii civile si industriale, drumurilor si podurilor si a utilajelor de constructii. Firma detine o vasta gama de utilaje, depozite de agregate si un portofoliu bogat de clienti multumiti.