Vanzatoare patiserie

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru una din cele mai mari brutarii din judetul Mures :Vanzatoare patiserie.

Atributii:
-Activitati specifice patiseriei, servirea clientilor;
-Seriozitate, punctualitate;
-Capacitate de a invata lucruri noi.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru placut

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.